KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15805164
nr 1580 5164
Teckning
Blyerts, Oidentifierad konstnär. Signerad, figurer. Bildmått: 29x31 cm, yttermått inklusive ram: 46x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:46:26
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr